Сроки посадки семян капусты на рассаду

Секрети здорової і смачної капусти з насіння: підбираємо терміни посадки правильно, вирощування у відкритому грунті, посадка капуста за місячним календарем на розсаду.

Терміни посадки насіння капусти на розсаду
З болючою капустою у відкритому грунті можна добре втомившись: паразити, хвороби, кволі качани. Підібравши сорти і терміни посадки, а також посадивши насіння капусти на розсаду перед тим, як приступити до вирощування в відкритому грунті, можна істотно полегшити собі завдання.

Терміни посадки насіння капусти на розсаду варіюються в залежності від обраного сорту: ранній, середній, пізній. Як відомо дачникам, ранні сорти відмінно підходять для салату і свіжого вживання, а більш пізні використовуються для тривалого зберігання, так як формують щільний і важкий качан.

Коли садити капусту насінням на розсаду: в кінці лютого, якщо посадка планується в квітні — у відкритий грунт переміщується розсада у віці від 50 до 60 днів.

Умови для пророщування насіння капусти на розсаду:

Денна температура + 17 ° С, нічна + 12 ° С;
Висадка підготовлених насіння;
Розміщення під плівкою і під розсіяним світлом;
Підвищена вологість повітря;
Підготовка насіння капусти перед посадкою
Полегшений спосіб посадки капусти на розсаду — закладення кожного насіння в 1 торф’яну таблетку, але дачники часто йдуть второваною стежкою і висаджують кілька насіння в один контейнер. Оскільки капуста любить нейтральні грунту, то субстрат для посадки приготуємо з 1 частини дернової землі і 1 частини перегною. Для зниження кислотності, — якщо набирали землю з ділянки, — вносимо 0,5 склянки деревної золи, поступово втручаючись в землю.

Додаткові властивості золи: розпушує грунт, захищає саджанці від розвитку чорної ніжки.
Гниль кореневої шийки нерідко вражає капусту, тому знати, що з нею боротися треба. Для запобігання використовують не тільки запропонований спосіб, а ще й обробку покупним препаратом: 1 таблетка Гамаіра на 5 л води протягом 3-х днів для знезараження землі.

Обробка насіння капусти до посадки:

Промочити в теплій воді 30 хвилин;
Вийняти і витримати 2 хвилини в холодній;
Замочити на 1 годину в розчині «Фітоспорін-М»;
Висадити через кілька днів в сухому стані;
Розраховуйте посадку таким чином, щоб ранні сорти капусти до распикировать до пересадки в грунт, а пізні — відразу пересадити на грядки, так як в інших умовах розвиток скорочується до 40-45 днів.

Останнє, на чому необхідно зупиниться — схема посадки. Висаджуємо насіння капусти в сформовані борозенки або в окремі секції в спеціальному контейнері на глибину півтора сантиметра. У загальній ємності без поділу — на відстані 1 см один від одного. Присипати землею, змочити з пульверизатора, накрити плівкою або склом, поставити в місце з відповідними умовами для пророщування (були розглянуті вище).

МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР ПОСАДКИ НАСІННЯ КАПУСТИ на розсаду У 2018 РОЦІ:
З 5 по 7 лютого + 10 і 12 лютого;
20, 25 і 26 березня + 30-31 числа;
15 і 17 квітня, а також 29 і 30 числа;
У відкритий грунт — 18 травня;
↓ Пишіть в коментарях, якими термінами посадки насіння капусти на розсаду керувалися ви?

Оцените, пожалуйста, прочитанный материал:)

★Ваша оценка: <span class="count-post">1</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">2</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">3</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">4</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">5</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">6</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">7</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">8</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">9</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">10</span>★
(Пока оценок нет, будьте первой)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.