Почему желтеют помидоры в открытом грунте?

Проробивши довгий шлях до вирощування ідеальних кісткової помідор, готуючись до плодоношення, не хочеться втрачати посадки. У сьогоднішній статті розберемо, чому жовтіють помідори у відкритому грунті: причини, як допомогти, з чого починати?

Чому жовтіють помідори у відкритому грунті?
У відкритому грунті пожовтіння листя помідор з’являється часто через погодні умови. Починаючи з того, що несподівані холоди наздоженуть посадки, підуть тривалі дощі або, навпаки, буде сонце, закінчуючи тим, що грунт виснажиться і ін. Для початку розберемося, які умови потрібні для помідорів на присадибній ділянці.

Що люблять помідори у відкритому грунті:

Велика кількість освітлення з притенением від прямих променів;
2,5 л на кущ в день;
Мінеральні добрива;
Розпушування грунту;
Простора посадка;
Близько посаджені помідори у відкритому грунті можуть заважати розвиватися один одному. Наприклад, якщо поглибити саджанці поруч, а вони потім розростуться, то частина листя не отримуватиме необхідного запасу поживних речовин. Неправильно вибране місце посадки — близьке залягання вод, невідповідний тип грунтової суміші — можуть порушити розвиток. Що робити? Розсадити саджанці томатів, як тільки помітили, що вони почали жовтіти, при відсутності інших очевидних причин. Зверніть увагу на нижнє листя — вони першими страждають від неправильного розміщення.

Вологість повітря і температура поряд з поливом створюють середовище для розвитку помідорів або розвитку хвороботворних мікроорганізмів. Постійні перепади температур, надлишок вологи в грунті і вологе повітря приведуть до швидкого розвитку грибкових хвороб. Недостатнє зволоження викличе рясне пожовтіння, особливо, якщо грунтова суміш просохла більш, ніж на 20 см углиб.

Грибкові хвороби на помідорах:
Альтернаріоз пожовтіння листя, приватна покриття плямами, починається з нижнього ряду. Повторення плям на стеблі.
Бура плямистість Жовті волокна, плями, почергове поширення з зеленими ділянками. Розвивається при підвищеній вологості повітря і низької освітленості.
Фузаріоз пожовтіння листя, тріскається стебло.
Фітофтороз Розвивається в період плодоношення. Пожовтіння листя і плодів.
ПІДГОДІВЛЯ І ПОЛИВ від пожовтіння ПОМИДОР у відкритому грунті
Поливати помідори в грунті після висадки розсади потрібно помірно, використовуючи невеликі обсяги під кущ — від 2 до 3 л за день. Коренева система залягає на відстані від 15 до 30 см, тому грунтова суміш не повинна так глибоко просихати. Перезволоження і знижена температура в поєднанні з відсутністю освітлення призводять до розвитку хвороб, тому скорочувати полив і просушувати грунт при зміні погодних умов.

Підживлення, відновлює, листя на помідорах — добриво азотними компонентами. Брак азоту тягне за собою розвиток хлорозу на листах, через що колір листової пластини може видозмінюватися. Азот вносять до початку цвітіння.

Недолік міді дає характерний жовтий окрас для нижнього листя помідор. Мікроелементи можна вносити в комплексі з мінеральними добривами.

Профілактика і лікування пожовклого листя:

Обробка насіння марганцівкою: 100 мл води + 1 грам марганцівки;
Підживлення мінеральними добривами;
Деревна зола для розпушування і захисту ґрунту;
Дотримання сівозміни;
Обробка «триходермин» або іншими біопрепаратами;
↓ Пишіть в коментарях, які ви знаєте причини пожовтіння помідор у відкритому грунті? З чим зіткнулися ваші посіви?

Оцените, пожалуйста, прочитанный материал:)

★Ваша оценка: <span class="count-post">1</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">2</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">3</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">4</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">5</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">6</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">7</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">8</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">9</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">10</span>★
(Пока оценок нет, будьте первой)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.