Чем обработать рассаду перцев от тли?

Попелиця більше не оселиться на розсаді перців! Читайте в сьогоднішній статті, ніж обробити розсаду перців від попелиці -покупние і домашні рецепти. Попередити повторна поява попелиці.

Чим обробити розсаду перців від попелиці?
Попелиця живиться соком рослини, залишаючи не дуже приємні «подарунки» для городника — медяний росу, що притягає інших паразитів і, до того ж, активизирующую розвиток грибкових хвороб. Паразит любить соковиту розсаду перцю, активно розмножуючись на листках.

Як визначити тлю на розсаді перцю:

З’явилися липкі плями, блискучий ствол;
Листя жовтіють, сохнуть і скручуються;
На тильній стороні видно паразити і їхні яйця;
Якщо попелиці трохи, то впоратися з паразитом можна без допомоги хімічних засобів: натерти 40 грам господарського мила в стружку, залити літром теплої води, взяти губку і зняти шкідника з тильного боку, продовжуючи обробки до тих пір, поки вся розсада не очиститься. Заражені саджанці, по можливості, потрібно відставити від здорових, тим більше, від кімнатних рослин, щоб не почалося перехресне зараження. Незважаючи на те, що впоратися з попелиць можна без серйозних препаратів, виявити паразита на ранніх стадіях розмноження складно.

Чим обробити розсаду перців від попелиці:

«Фуфанон»;
«Ф’юрі»;
«Актеллік»;
Хімічні препарати — інсектициди від попелиці на розсаді — вбивають не тільки нашого «героя», а й інших шкідників, які могли зазіхнути на святая святих городника — розсаду. Як обробляти: розчиняти по інструкції на упаковці, обприскуючи в провітрюваному приміщенні. Не розпиляти на кухні або в спальнях. Препарати, особливо «Ф’юрі» не використовуються під час цвітіння.

Домашні засоби від попелиці на розсаді перцю
Без хімічних препаратів впоратися з попелиць можна — доказ цьому мильний розчин, який діє безболісно для перцю, але жахливо для попелиці. У число домашніх засобів, які активно вбивають тлю на розсаді перцю, можна включити будь-які настої на травах, а також деревної золи, використання соняшникової олії, нашатирного спирту. Якщо останній варіант — на страх і ризик кожного городника, то перші — абсолютно нешкідливі.

Важливий нюанс: в основу будь-якого домашнього кошти від попелиці на розсаді перцю краще додавати стружку мила. Вона працює, як в’яжучий компонент, а також затримує корисні інгредієнти на листової пластини, що дозволяє їм довше впливати на розсаду, надавати протекторну дію і перешкоджати вгризання попелиці.

Варіант обробки розсади перців від попелиці:

40 грам мила натерти;
Залити 1 літром води;
Перемішати до розчинення;
Залишити настоятися (від 3 до 5 годин);
процідити;
Додати 150 грам деревної золи в порошку;
Збовтати і залити в пульверизатор;
Обприскати розсаду перцю, направляючи на листя з попелиць;
Можна пройтися губкою або ганчірочкою, щоб зняти ураженого шкідника. Повторювати по кілька разів на тиждень до повного позбавлення від паразита. Обробити також і садові інструменти, стіл, рукавички — будь-який інвентар, яким користувалися в процесі вирощування розсади перцю. Використовувати соду або мильний розчин. Контролювати температуру і вологість повітря — не вище + 25 ° С для провітрюється і 70% вологості повітря.

↓ Залишайте в коментарях ваші варіанти, ніж обробити розсаду перців від попелиці?

Оцените, пожалуйста, прочитанный материал:)

★Ваша оценка: <span class="count-post">1</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">2</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">3</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">4</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">5</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">6</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">7</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">8</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">9</span>★★Ваша оценка: <span class="count-post">10</span>★
(Пока оценок нет, будьте первой)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

семнадцать − семь =